Літак

Як пройти перевірку в аеропорту швидше – лайфхак від стюардеси

Shutterstock

Такі поради знадобляться багатьом туристам

Незабаром Новий рік, а отже й чисельна кількість вихідних, які можна присвятити подорожам. "Дивогляд" із посиланням на The Sun  повідомляє, що стюардеса Шармі Алдами розповіла про найпоширенішу помилку, яку допускає більшість туристів.

Якщо ви подорожуєте літаком, то варто пам'ятати, що у святковий період аеропорти перевантажені, а отже, реєстрація на рейс та процедура перевірки службою безпеки може дещо затягнутися. Через це виникає ризик запізнитися на свій літак.

Вийти з цієї ситуації можна дуже просто. Приїжджайте в аеропорт на годину-дві раніше, ніж зазвичай. Так ви будете впевнені, що все встигнете і менше стоятимете в чергах. Якщо ж ви плануєте закупитися в DutyFree, то додайте до цього часу ще близько 30-40 хв. 

  • Лайфхак: як пройти перевірку швидше
Для тих, кому кортить якомога швидше пройти реєстрацію, є корисні лайфхаки.
  1. Ставайте у чергу з більшою кількістю ділових пасажирів. Зазвичай, їх обслуговують дещо швидше;
  2. Уникайте черг з дітьми. Реєстрація неповнолітнього пасажира займає час;
  3. Обирайте лише той пункт реєстрації, де працює лише один працівник аеропорту. В разі, якщо поруч із ним стоїть ще одна особа, то є ймовірність, що вас обслуговуватиме стажер, який проводить процедуру трохи довше;
  4. Перевірте свої документи заздалегідь та підготуйте їх для перевірки. 

Ілона Рожко, "Дивогляд 5.UA"

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що блогерка поділилася корисними порадами щодо того, як провезти багаж у салоні літака, не сплачуючи за нього.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше