Озброєний чоловік у палаці

У Віндзорський замок пробрався озброєний чоловік, який хотів вбити Єлизавету ІІ – відео

The Sun

Це мало стати помстою за криваву різанину в Джалліанвала-Багх у 1919 році

У різдвяний ранок 25 грудня у Віндзорський замок проник 19-річний хлопець, який заявляв про свої наміри вбити королеву Єлизавету ІІ, пише "Дивогляд" із посиланням на The Sun.

Охоронці затримали чоловіка і знайшли у нього арбалет. А згодом виявилося, що всього за 24 хвилини до затримання зловмисник відправив своїм друзям відео у Snapchat, в якому розповідав, що збирається вбити королеву.

Нагадаємо, 95-річна Єлизавета II вирішила порушити традицію і не святкувати Різдво у Сандрінгемському палаці через розповсюдження штаму коронавірусу Омікрон у Великій Британії. 

Хлопець переліз через паркан з шипами, використавши мотузкові сходи. Він вже встиг проникнути на територію будівлі і до покоїв королеви йому залишалося 500 м.

У своєму відео зловмисник розповів, що він є індійським ситхою і вбивство королеви стало б його помстою за загибель людей в Джалліанвала-Багх у 1919 році. Тоді колоніальні війська Британської імперії жорстоко розстріляли демонстрацію мирних жителів. Число жертв, згідно з британськими підрахунками, сягало 379 вбитих (з них 40 дітей, наймолодшому було лише шість тижнів) і 1100 поранених. Однак Індійський Національний Конгрес заявив про 1000 вбитих і 1500 поранених. Британці на офіційному рівні відмовились публічно вибачитись за свій колоніальний злочин.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ