Неймовірна історія Метте-Маріт: як матір-одиначка сходила на рок-концерт і стала кронпринцесою Норвегії

Трапляються у житті історії настільки неймовірні, що вони видаються сценарієм голлівудського фільму, але аж ніяк не правдою.

Про таку історію сьогодні вам розповість "Дивогляд". Сідайте зручненько і слухайте (ну добре, читайте).

Метте-Маріт
Метте-Маріт
Фото: royalcourt.no

Жила собі у Норвегії звичайна дівчина на ім’я Метте-Маріт Гьойнбі. Вона народилася 1973 року у невеликому містечку Крістіансанн у багатодітній родині. Батько частенько затримувався вечорами допізна, а потім виявилося, що він покинув дружину і дітей і пішов до стриптизерки. Втім, незабаром жінка знову вийшла заміж і у дітей з’явився новий тато.

У школі Метте-Маріт не проявляла особливих успіхів, однак всі зазначали, що вона була дуже доброю і чуйною дівчинкою. Та все змінилося у підлітковому віці, коли юна душа потрапила у богемні кола. Дівчину захопило бажання знайти своє призначення в житті і заздрість до успішних і талановитих друзів.

Метте-Маріт почала приймати заборонені речовини і вдавалася до розпусти. Коли їй було 23, вона народила сина, але це майже не змінило її життя. Продовжилися рокерські тусовки, у яких дівчина намагалася заглушити самотність і розчарування від життя. Щоб утримувати себе і дитину, вона працювала офіціанткою в одному із ресторанів в Осло.

Метте-Маріт
Метте-Маріт
Фото: pinterest.com

Та все змінилося, коли на рок-фестивалі Quart у її рідному містечку Метте-Маріт зустріла хлопця, який виявився… кронпринцем Норвегії Гоконом. Цікаво, що вони вже зустрічалися на цьому ж фестивалі кілька років тому, однак тоді їхні шляхи розійшлися. Та цього разу між Метте-Маріт і Гоконом спалахнули справжні почуття. Спадкоємець престолу захопився веселою білявкою і у 1999 році вони вже почали жити разом в орендованій квартирі в Осло. Із Маріусом, сином Метте-Маріт, якому на той момент виповнилося 2 роки, у Гокона склалися чудові стосунки. Через деякий час кронпринц зробив своїй коханій пропозицію, і та радо погодилася.

Спочатку все було чудово, адже у Норвегії дуже лояльне ставлення до позашлюбних дітей. Однак все змінилося, коли місцеві ЗМІ розкопали брудні деталі з минулого коханої кронпринца і активно почали про це писати. Чи варто говорити, що ні королівські родині, ні норвезькому суспільству це не сподобалося.

Метте-Маріт була у розпачі і вирішила втекти. Вона поїхала до своєї шкільної подруги у місто Реус і сподівалася заховатися там від усього світу. Та одного дня подруга покликала її до телевізора. З екрана на них дивився Гокон. Його голос тремтів від хвилювання, але був рішучим. На всю країну він заявив, що йому все одно, що пишуть і говорять про Метте-Маріт, адже він кохає лише її одну. І він одружиться з нею, навіть якщо йому доведеться зректися престолу.

За законом спадкоємець престолу не має права одружуватися без згоди на це короля і парламенту. Свого часу батько Гокона, король Гаральд, аж 9 років чекав, поки його батьки дозволять йому побратися з коханою. Але у його випадку у батьків не було вибору, адже Гаральд був єдиною дитиною короля і єдиним спадкоємцем. А ось у Гокона була сестра – Марта Луїза. Та виявилося, що норвезька принцеса взагалі не планує правити. Вона хотіла стати письменницею дитячих та езотеричних книжок (А ще вона серйозно стверджує, що бачить янголів).

Саме Марта Луїза влаштувала зустріч-знайомство Метте-Маріт з королівською родиною. А, коли виявилося, що окрім футболок і рваних джинсів у майбутньої невістки нічого немає, позичила їй одну зі своїх красивих суконь.

Знайомство з батьками Гокона пройшло добре, і Метте-Маріт сподобалася королю Гаральду і королеві Софії. А після зворушливого виступу кронпринца на телебаченні і спільної прес-конференції, на якій Метте-Маріт чесно розповіла про своє минуле і "покаялася у всіх гріхах", і народ Норвегії теж підтримав закохану пару.

25 серпня 2001 року кронпринц Гокон одружився з Метте-Маріт Т'єссем Хьойбі. Коли молодята вийшли на площу перед Кафедральним собором в Осло, де їх вітали тисячі норвежців, Метте-Маріт не змогла стримати сліз радості.

Гокон всиновив сина Метте-Маріт, а у 2004 і 2005 роках у них народилися дочка - принцеса Інгрід Олександра, і син - принц Сверре Магнус, які зараз займають друге і третє місця у черзі на престол після свого батька.

Ось так відбулося перетворення простої офіціантки і матері-одиначки на справжню принцесу, яку згодом визнали однією із найкрасивіших членів королівських родин у сучасній Європі. Зараз Метте-Маріт має величезну підтримку і любов у народу Норвегії.

Старший син Метте-Маріт Маріус зі своєю дівчиною:

У 2018 році після тривалих проблем зі здоров'ям Метте-Маріт поставили страшний діагноз – фіброз легень. Це онкологічне захворювання виявили на ранній стадії, тому прогнози лікарів доволі оптимістичні. Однак відомо, що повністю позбутися хвороби не вдасться.

Читайте також:

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше