Ви здивуєтеся: названо найбільш п'яну країну у світі

В середньому по світу люди пиячили 14,6 раза за рік

Глобальне дослідження з наркотиків і алкоголю підвело підсумки своєї роботи за 2021 рік і назвало країну, в якій люди найчастіше бувають п’яними. Про це пише "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

Безперечним лідером списку п’яниць виявилися австралійці. В середньому за 2021 рік в Австралії люди пиячили (і відчували себе п’яними) 26,7 раза. Це майже тричі на місяць впродовж всього року.

На другому місці Данія – там за рік жителі пиячили 23,8 раза. У п’ятірці лідерів також Фінляндія, Сполучені Штати та Велика Британія.

В середньому по світу люди відчували сп’яніння 14,6 раза протягом року.

Найбільші пияки
Найбільші пияки
Фото: Global Drug Survey

Цікаво, що у цьому списку ви не знайдете деякі нації, які точно мали б бути серед найбільших пияк. Але їм не варто хвилюватися, навряд австралійські п’яниці їх могли б насправді обійти. Просто Глобальне дослідження з наркотиків і алкоголю містить лише 22 країни.

У багатьох випадках після того, як люди напивалися, вони про це шкодували. Найбільше докори сумління мучать жителів Ірландії, Польщі і Нової Зеландії. А от фіни і данці не надто цим переймаються.

Найбільші пияки
Найбільші пияки
Фото: Global Drug Survey

Серед найпоширеніших причин, чому люди шкодують про пиятику:

  • Пили забагато і занадто швидко
  • Змішували напої
  • Потрапили у компанію до великих пияк
Найбільші пияки
Найбільші пияки
Фото: Global Drug Survey

За частотою вживання алкоголю лідирувала Франція – її жителі зізналися, що вживають алкогольні напої щонайменше 132 дні на рік. На другому місці Нова Зеландія - 120 днів, слідом йдуть Нідерланди - 112 днів.

Найбільші пияки
Найбільші пияки
Фото: Global Drug Survey

Загалом, результати дослідження показують, що під час пандемії люди стали частіше експериментувати з психоделіками, а от алкоголь, канабіс, кокаїн і LSD вживають менше.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" ділився з вами підбіркою 6 алкогольних напоїв, які спричиняють найменше похмілля

Читайте також: Без розсолу та аспірину: як ефективно позбутися похмілля – поради дієтолога

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше