Instagram

Учений виявив новий вид змії завдяки Instagram – фото

Shutterstock

Раніше про цей вид ніхто нічого не чув

Сьогодні неможливо уявити своє життя без соцмереж. Зокрема, Instagram'у. Люди щодня публікують різні фотографії які, як з'ясувалося, можуть допомогли науці, повідомляє "Дивогляд".

Саме у такий спосіб учений зміг виявили новий вид змії – завдяки звичайній публікації, яку розмістили на просторах Instagram'у.

Вірендар Бхардвадж – магістрант Університету Гуру Нанак Дев у Амрітсарі, який захоплюється дослідженнями. У його подвір'ї мешкають різні істоти, яких він інколи фотографує та викладає у мережу під ніком himalayan_xplorer

Так, у його стрічку потрапив цікавий лускатий, який привернув увагу науковця. Герпетолог Зішан Мірза знається на зміях, але про цей вид, який був зображений на світлині, ніколи нічого не чув. 

Фахівець почав аналізувати істоту та шукати її родичів, але змія не підходила під жоден опис. Врешті-решт чоловікові таки вдалося щось дізнатися про тварину. З'ясувалося, що змія належала до роду кукрі, які виокремлювалися незвичною формою зубів. Раніше про цей вид майже ніхто не знав. 

"Дуже цікаво відзначити, як зображення з Instagram привело до відкриття такої гарної змії, яка була невідома світу", – сказав Мірза.

Нагадаємо, раніше "дивогляд" повідомляв, що на Сумщині посеред вулиці знайшли найотруйнішу змію на Землі.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ