Сітчастий пітон

На вулицях Києва під час прогулянки загубився двометровий пітон – його розшукують господарі

Shutterstock

Власники змії стверджують, що пітон цілком безпечний для інших

У Голосіївському районі Києва під час прогулянки загубився двометровий пітон. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Сусіди. Голосіїв.

Господарі тварини зазначають, що гуляли зі своїм улюбленцем на траві неподалік економічного факультету КНУ ім Тараса Шевченка. Вони раптово відволіклись, а коди згадали про змію, не помітили її поруч і одразу почали шукати.

Господарі пітона стверджують, що він цілком безпечний для оточення. Він ручний і домашній, але людей не боїться.

"Неотруйна змія, розмір близько 2 метрів. Людей не боїться. Раптом хто зустріне, буду вдячна за достовірну інформацію про місцеперебування. В разі повернення удава в цілості – грошова винагорода", – йдеться у повідомленні.

Користувачів мережі дещо здивував такий допис. Більшість з них вважають, що змія може завдати шкоди іншим тваринам, а тим паче людям.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у супермаркеті пітон сховався на полицях з товарами та спостерігав за покупцями.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ