Пітон

У супермаркеті пітон сховався на полицях з товарами та спостерігав за покупцями – відео

Shutterstock

Як саме змія пробралася всередину магазину – невідомо

У супермаркеті Woolworths, що у Сіднеї, на прилавку з продуктами був помічений триметровий пітон. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на BBC.

Тварину виявила 25-річна дівчина на ім'я Хелаїна Алаті, яка обирала товар у цьому магазині. Вона стояла спиною до прилавка зі спеціями, а коли повернулась – помітила пітона, який дивиться на неї.

"Я просто повернула голову, а він був приблизно у 20 см від мого обличчя і дивився просто на мене", – розповіла Хелаїна.

Дівчина знала, як себе треба поводити себе зі зміями, тому панікувати не стала. Вона зберігала спокій та робила повільні кроки назад. Цей момент зафіксували камери відеоспостереження, які були в магазині. 

Про змію Хелаїна попередила працівників магазину і навіть запропонувала їм свою допомогу. Жінка взяла вдома велику сумку, а потім повернулася у супермаркет. Вона обережно погладила пітона за хвіст і він сам стрибнув всередину сумки. 

Жінка розповідає, що вже багато разів потрапляла у різні ситуації зі зміями та завжди вдало виходила з них.

"Вони просто тягнуться до мене, наче відчувають, що я з тих людей, які турбуються і захищають тварин. Зізнаюся, це найбільш захопливе, що сталося зі мною в період карантину", – розповіла Хелаїна.

Як саме пітон пробрався всередину супермаркету – невідомо. Підозрюють, що він проповз по стелі та сховався всередині полиць з товарами.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що в Єгипті кобра вбила 5-ох людей у таксі.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ