Розпродаж старих речей

У США чоловік придбав на розпродажі картину за $30, яка виявилася шедевром вартістю $50 млн – фото

Shutterstock

"Прекрасно виконаний старовинний витвір мистецтва, який виправдав його покупку"

Мешканець США 4 роки тому придбав на розпродажі нерухомості картину $30, яка виявилася оригінальним малюнком Альбрехта Дюрера. Її вартість оцінюють на рівні $50 млн. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Hypebeast.

Щасливцем став чоловік із Бостона. За його словами, якось він побачив "прекрасно виконаний старовинний витвір мистецтва, який виправдав його покупку". Йому довелося витратити багато років, щоб підтвердити оригінальність малюнк.

Останню визнали Крістоф Мецгер, головний хранитель Віденського музею Альбертіна, та Джулія Бартрум, кураторка Британського музею. Їх вважають авторитетними фахівцями у галузі творчості Альдбрехта Дюрера – німецького художника епохи Відродження.

Малюнок Альбрехта Дюрера
Малюнок Альбрехта Дюрера
Фото: Agnews

Відомо, що картина з'явилася у 1503 році і була попереднім дослідженням акварелі Дюрера "Богоматір з немовлям з квіткою на трав'янистому березі". Приблизно вона коштує $50 млн, але остаточна вартість буде оголошена пізніше.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як художник узяв $84 тис у музею і сказав, що це витвір мистецтва.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ