Grammarly

Українська IT-компанії Grammarly підвищила свою вартість до $13 млрд

Grammarly

Стартап залучив інвестиції у розмірі $200 млн

Українська IT-компанії Grammarly підвищила свою ринкову вартість до $13 млрд залучивши $200 млн. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на офіційний блог Grammarly.
 
Онлайн-платформа Grammarly була заснована у 2009 році киянами Максимом Литвином, Олексієм Шевченко та Дмитром Лідером. Вона вважається одним з найпопулярніших підприємств в Україні. За рахунок використання штучного інтелекту платформа удосконалює граматику користувачів та підвищує якість письмового спілкування.
 
Під час останньої процедури з залучення інвестицій від інвесторів компанії Baillie Gifford, а також фонду підприємства BlackRock, Grammarly отримала $200 млн. Таким чином ринкова вартість IT-компанії на сьогоднішній день становить $13 млрд, хоча ще 2 роки тому, у 2019, її оцінювали у понад $1 млрд.
 
Сьогодні послугами цієї компанії щодня користуються близько 30 млн людей по всьому світу.
 
Перші іноземні інвестиції компанія залучила у 2017 році. Тоді їхній розмір становив $110 млн. Їх було вкладено у розвиток компанії.
 
Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що український підприємець пожертвує своє авто на IT-освіту.
Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ