Вагітна жінка

До Книги рекордів Гіннеса потрапила найбільш недоношена дитина – фото й відео

Shutterstock

Лікарі казали, що у хлопчика менше 1% шансів на виживання

У США офіційно зареєстрували найбільш недоношену дитину в історії – ним став Кертіс Мінс, який народився на терміні вагітності в 21 тиждень та 1 день із масою тіла 420 грамів. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Книгу рекордів Гіннеса та CBS News.

Це сталося минулого року, 5 липня 2020 року, а тому хлопчику вже 1 рік і 4 місяці. До Книги рекордів Гіннеса його включили лише нещодавно.

Переважно вагітність продовжується протягом 38 тижнів, але Кертіс і його сестра Касія народилися практично на половині необхідного терміну. Саме тому лікарі перемістили їх до реанімації, але не змогли врятувати дівчинку – вона померла наступного дня після появи на світ.

Кертіс Мінс
Кертіс Мінс
Фото: YouTube / Guinness World Records

За прогнозами лікарів, хлопчик мав менше 1% шансів на виживання. Однак, у квітні цього року він нарешті покинув лікарню, де був протягом 275 днів. Він майже рік харчувався через трубочку, а також його вчили ковтати та жувати.

Кертіс досі потребує кисневої підтримки та трубочки для харчування, але, за словами медиків, загалом перебуває у нормальному стані.

"Можливість забрати Кертіса додому, де на нього чекали мої старші діти, – найбільш незабутній момент мого життя", – поділилася враженнями мати Кертіса, Мішель Батлер.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як у Великій Британії жінка народила 7-кілограмову дитину.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ