Динозавр Issi saaneq

У Гренландії знайшли залишки динозавра, який існував 214 млн років тому

phys.org

Вчені зуміли відобразити зовнішній вигляд рептилії

На території Гренландії вчені-палеонтологи знайшли залишки невідомої тварини, яку згодом віднесли до одного з видів травоїдних динозаврів. Детальніше про цю істоту розповідає "Дивогляд" із посиланням на Phys.org.

У 1994 році у східній частині Гренландії фахівці знайшли скам'янілості у вигляді двох черепів. Їх вивчали упродовж 27 років. Коли вчені ідентифікували істоту, то зазначили, що нею виявився травоїдний динозавр Issi saaneq, що у перекладі означає "холодна кістка".

Тварина існувала понад 214 млн років тому у період формування Атлантичного океану. Її родичі – платеозаври, мешкали на території сучасної Німеччини, Франції та Швейцарії. 

Скам'янілості належали двом рептиліям. За їхніми розмірами, один належав динозавру-підлітку, а інший – дорослому та цілком сформованому. 

Також фахівці вирішили цифрувати тварину, щоб мати більш яскраве уявлення про неї.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що в Узбекистані знайшли залишки динозавра з "акулячими" зубами, який сильніший за тиранозавра.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ