Помада

Як не залишити на келиху сліди від помади – поради

Shutterstock

Багато жінок стикаються з проблемою, коли відбиток від помади залишається на склянці або келиху. Це виглядає не дуже естетично.

Саме тому "Дивогляд" із посиланням на vinepair ділиться з вами лайфхаком, який допоможе вашій помаді залишитися на губах, а келиху – без відбитків.

Багато-хто з жінок нехтує помадою, аби вишукано та естетично насолодитися улюбленим напоєм. Але немає ніякої потреби у цьому, оскільки існує спосіб, який не дасть вашій помаді залишитися на келиху. 

Цей метод дуже простий, але потребує обережності. Усе, що вам необхідно зробити – це обережно облизати краєчок склянки. Спочатку, вам може бути важко зробити це непомітно, однак після кількох спроб ви переконаєтеся, що це дуже легко. 

Причина такого явища полягає у тому, що помада містить у своєму складі віск, олію та інші жири. При контакті з водою вони змішуються між собою і на келиху не залишається жодних плям.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що блогерка поділилась лайфхаком, як зробити вії довшими.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ