Стильно та звабливо: найтрендовіші відтінки помад осені 2021

Помада – дивовижний засіб для макіяжу. Вона може бути яскравою та привертати увагу оточуючих, а може бути нейтральною і майже непомітною на губах.

Зокрема, восени, багато жінок надають перевагу саме тілесним відтінкам, наближеним до природних, але водночас яскраві також користуються попитом. Які кольори помад будуть актуальними у цьому сезоні розповідає "Дивогляд". 

Стриманий рожевий

Якщо ви надаєте перевагу природному макіяжу, який виглядатиме непомітно на губах – зверніть увагу на дещо блідий темний відтінок рожевого. Він підкреслить ваші губи, надасть їм об'єм та зробить обличчя виразнішим, але водночас стриманим. 

Шоколад

Цей варіант буде виграшним, якщо ви збираєтеся на вечірку, або публічний захід. Він не лише підкреслить губи, але й зробить макіяж більш сексуальним.

Ніжний шоколад

Для денної прогулянки найбільш влучним буде природний відтінок помади, який підкреслюватиме красу губ і водночас залишатиметься непомітним. 

Яскравий червоний

Класичний колір, який залишатиметься трендовим ще дуже багато років. Він підійде як для денної виходу в місто, так і для вечірнього заходу. 

Темний вишневий

 

Цікава альтернатива червоному, яка особливо підходить для осінніх образів. Цей відтінок приверне до вас увагу буквально кожної людини. 

А який відтінок вам подобається найбільше?

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, як зберегти макіяж під захисною маскою.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше