пластикові кришки

У Бразилії підприємство з переробки пластику виготовляє скейти з кришок від пляшок, які обмінює людям на їжу

Shutterstock

На виготовлення одного такого транспорту необхідно зібрати 500 кришок

У Бразилії на підприємстві з переробки пластику місцеві жителі можуть обміняти кришки з-під пляшок на їжу. Як повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Publico.pt, з цього матеріалу будуть створені скейтборди. 

У фавелі Росінья, що у Ріо-де-Жанейро, було запущено підприємство, що займається переробкою пластикових відходів. Щоб залучити до цієї справи більше охочих, було вирішено обмінювати пластикові кришки з-під пляшок на їжу. 

Проєкт Na Laje Designs не просто перероблює отриманий матеріал, але й перетворює його на справжній скейтборд. На виготовлення одного такого транспорту необхідно зібрати 500 кришок. Їх подрібнюють, переплавлюють, розливають по формах та "випікають". Потім з цих запчастин складають скейт:

"Він зроблений на 100% із вторинного пластику, який збирається та переробляється прямо тут, у Росіньї. Ми не фабрика з виробництва скейтбордів, ми щось більше. Ми хочемо створити у фавелі центр вторинної переробки", – сказав засновник Na Laje Designs Аріан Райєгані.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що українська дизайнерка створила лінійку екологічних дорожніх валіз.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ