Артем Федецький

"Щоб подивилися солдатам у вічі": ексгравець збірної України закликав приїхати в АТО українських футболістів, які грають у Росії – відео

Shutterstock

Окрім цього, колишній футболіст "Дніпра", "Шахтаря" та "Карпат" розповів, що міг грати за московський "Спартак"

Колишній український футболіст Артем Федецький поділився своєю думкою щодо спортсменів із України, які грають у російському чемпіонаті. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на YouTube-канал "ПРЯМА ЧЕРВОНА".

"Я їздив в АТО неодноразово, ми з солдатами сиділи, вечеряли. Мені хотілося, щоб ті хлопці з Росії приїхали в АТО і подивилися солдатам у вічі. Чи дозволила б їм тоді совість перейти в якийсь російський клуб і сказати: "Вибачте, футбол поза політикою?"

Окрім цього, Федецький, який раніше виступав за "Дніпро", "Шахтар", "Карпати" та збірну Україну, розповів, що колись міг грати за московський "Спартак".

"Спартак" давав за мене 7 чи 8 мільйонів євро. Можливо, на той момент я і поїхав би до Москви. Ми були хорошими сусідами, не було таких конфліктних ситуацій, як зараз. Зрозуміло, що зараз – ніколи в житті. Будемо жити добре чи погано – я ніколи туди не поїду, тим більше мій син теж не поїде туди грати у футбол"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що російські ЗМІ невдало "пожартували" над українським футболістом.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ