Junior fashion week

Junior fashion week-2021: чим запам'ятався показ колекції дизайнера Олексія Залевського

5.ua

Цьогорічний захід присвячено 30-річчю незалежності України

У п'ятницю, 22 жовтня" у Києві розпочався Junior Fashion Week. У перший день заходу була представлена колекція одягу українського дизайнера Олексія Залевського. Чим вона запам'яталася відвідувачам і учасникам заходу та у чому її особливість, розповідає "Дивогляд". 

Цьогорічний захід присвячено 30-річчю незалежності України. Він проходитиме у приміщенні конгресно-виставкового центру Парковий упродовж трьох днів – з 22 по 24 жовтня.

Символічним став й перший показ колекції дизайнера Олексія Залевського, який мав назву "НЕЗАЛЕЖНІ". В інклюзивному шоу взяли участь тридцять моделей, серед яких були представники різної вікової групи (від 1 до 30 років).

Також на подіум вийшли люди з обмеженими можливостями разом із зірками шоу-бізнесу. Дизайнер розповідає, що таким чином він намагався довести, що будь-хто має право на те, щоб бути поміченим у суспільстві та існувати на рівні з іншими. 

Присутні та учасники заходу були вражені таким шоу. Зокрема, його особливість відзначила чемпіонка України з художньої гімнастики Анастасія Опанасенко:

"Я була шокована, тому що мене ще ніхто не запрошував на такі великі заходи. У мене алопеція, але я не боюся виходити в люди. Якщо хтось ховається, одягає хустинки, шапки – я цього не роблю і з гордістю йду вперед", – зазначила спортсменка.

Зазначається, що на заході планують продемонструвати близько двадцяти колекцій різних дизайнерів, як українських, так і світових. Закриє захід показ колекції дизайнерки Віктоії Гресь.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, як підібрати актуальний гардероб на осінь-2021.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ