Крістен Стюарт

"Хочу зіграти чудернацького та страшного персонажа": Крістен Стюарт розповіла про зйомки у фільмі "Бетмен" з Робертом Паттінсоном

Shutterstock

Незабаром вийде довгоочікувана картина, у якій акторка виконала головну роль та перетворилася на відому персону

Відома американська акторка Крістен Стюарт приголомшила заявою про те, що була б непроти виконати жіночу версію Джокера у фільмі "Бетмен", головну роль у якому виконує її колишній партнер за знімальним майданчиком та життям актор Роберт Паттінсон, повідомляє "Дивогляд".

Зірка серії фільмів "Сутінки" та довгоочікуваної картини "Спенсер" у своєму останньому інтерв'ю порталу Variety зазначила, що їй довподоби картина "Бетмен", яка вийде на екрани вже навесні 2022 року. Крістен була б не проти зіграти у ній. Наприклад, виконати роль Джокера у жіночій інтерпретації. Однак, надає більшу перевагу чомусь новому:

"Я люблю енергію, що стоїть за цим. Це справді було зроблено так добре. Я відчуваю, що, можливо, ми не перебираємо, але я люблю цей смак. Давайте придумаємо щось інше. Я повністю хочу зіграти чудернацького та страшного персонажа", – розповідає Стюарт.

До речі, актор головної ролі у майбутній картині Метта Рівза – Роберт Паттінсон вже співпрацював із Крістен Стюарт на знімальному майданчику серії фільмів "Сутінки" з 2008 по 2012 рік. Саме там у колег зародилися почуття одне до одного, які вони спочатку ретельно приховували. Пізніше вони кілька разів розлучалися, але знову поверталися одне до одного.

За чутками, вирішальною стала зрада Крістен з 41-річним режисером Рупертом Сандерсом. З ним зірка познайомилася під час зйомок у фільмі "Білосніжка та Полювальник". З часом Крістен зробила заяву щодо своєї нетрадиційної орієнтації, а нещодавно у мережі з'явилися чутки, що Стюарт одружилася зі своєю дівчиною

Нагадаємо, незабаром на екрани вийде довгоочікуваний фільм "Спенсер". У ньому Крістен Стюарт виконала роль загиблої принцеси Діани. Після виходу постеру та трейлеру до картини у мережі почали обговорювати неймовірну схожість акторки з леді Ді

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше