Вчені

Учені відкрили простий метод подовження життя

Shutterstock

Деякі учасники експерименту демонстрували збільшення тривалості життя на 25%

Американські вчені провели дослідження на гризунах і поділилися його результатами, які стосуються подовження життя. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Science Alert.

Експерти розділили гризунів на дві групи та скоротили обсяг споживаних калорій на 30%. Перша група вживала їжу лише раз у день, внаслідок чого вони голодували приблизно 21 годину щодня, а ось друга могла їсти протягом усього дня.

Виявилося, що тривалість життя мишей, які їли один раз на день, у середньому перевищувала на півроку членів другої групи, які вживали низькокалорійну їжі протягом усього дня.

Переважно миші живуть приблизно два роки, але перша група у середньому жила на 25% довше. Згодом дослідники додали нову групу гризунів, котрі вживали їжу без скорочення калорій, але тільки упродовж трьох годин щодня.

Учені не проаналізували, чи збільшилася тривалість їхнього життя, але дізналися, що цей підхід аналогічним чином позитивно вплинув на організм, як у випадку гризунів з першої групи, де застосовувалося інтервальне голодування. Зокрема, ці миші краще контролювали рівень глюкози у крові та стан здоров'я під час похилого віку.

Зазначимо, що експерименти проводили на гризунах, а тому їх експерименти неможливо точно перенести на людей.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що вчені знайшли ключ довголіття у воді з лаймом.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ