фільм "Цензорка"

Україно-словацький фільм представлятиме Словаччину на премії "Оскар-2022"

ArthouseTraffic

Незабаром відбудеться прем'єра фільму в Україні

Кінокартина "Цензорка" україно-словацького виробництва була висунута на премію "Оскар". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Arthouse Traffic.

Фільм словацького режисера Петера Керекеша буде представлено на кінопремії від Словаччини у 2022 році. Він з'явиться у номінації "Міжнародний повнометражний фільм".

Продюсерами картини виступили українець Денис Іванов та компанія Arthouse Traffic. Над сценарієм працював Іван Остроховський.

За сюжжетом "Цензорки" молода жінка на ім'я Леся наразі перебуває в одній з одеських виправних установ за вбивство свого законного чоловіка, якого спіймала на зраді. Жінка щойно народила дитину – сина, з яким може бути поруч та виховувати, доки йому не виповниться 3 роки. Після цього хлопчика переведуть до дитячого будинку. Леся не хоче цього, оскільки не раз спостерігала момент прощання ув'язнених зі своїми дітьми. Чи вдасться їй уникнути цього і назавжжди залишитися зі своїм первістком?

Фільм "Цензорка" вже брав участь у 78-му Венеційському кінофестивалі у 2021 році та забрав приз. 

Прем'єра в Україні відбудеться у 2022 році.

Дивіться трейлер до фільму:

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що українська драма "Пульс" здобула першість у двох категоріях міжнародного кінофестивалю.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше