осінь

У межах кліматичної норми: якою буде погода у жовтні 2021

Shutterstock

Місцями очікуються похолодання

Цього року осінь прийшла на територію України майже у перші дні вересня, не давши українцям насолодитися бабиним літом. Чого очікувати від погоди у жовтні, розповіли в Укргідрометцентрі, повідомляє "Дивогляд".

Синоптики зазначають, що другий осінній місяць не виходитиме за межі кліматичної норми. Кількість опадів по всій території України перебуватиме на рівні 28-67 мм. Винятком стануть регіони Карпат, оскільки там рівень буде дещо більшим – 80-105 мм. 

Температура повітря не перевищуватиме 7-12°С у більшості регіонів України. У Карпатах – 6-7°С. Такі показники цілком відповідають нормі.

"Середня місячна температура передбачається 7-12°, в Карпатах 6-7°, що близько до кліматичної норми", – повідомили синоптики.

Зазначається, що мінімальна позначка, якої можуть сягнути стовпчики термометрів у жовтні, коливатиметься від -4°С до -16°С. У Карпатах місцями -17°С...-23°С.

Вереснева погода стала справжньою несподіванкою для українців. Вона принесла на територію нашої країни значну кількість опадів і навіть сніг.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ