Осінь

Опади, заморозки і перший сніг: якою буде погода цієї осені

Shutterstock

Очікуються постійні перепади температури повітря

Осіння погода вже незабаром прийде до України. Якою вона буде, як змінюватиметься і коли очікувати на похолодання, розповідає "Дивогляд". 

За даними синоптиків, вересень буде традиційно теплим. Перші 10 днів переважатиме суха літня погода, однак вже у середині місяця варто очікувати на дощі та грози. Стовпчики термометрів сягатимуть +25°С, однак з кожним днем температура знижуватиметься і вже з 20 вересня не підніматиметься вище +10°С - +12°С.

Жовтень відзначиться опадами, а вже у середині місяця українці знову відчують тепло у +20°С. Кінець місяця обіцяє бути холодним: +6°С - +8°С та дощі.

Наприкінці жовтня, після 25 числа, погода різко зміниться. До регіонів України прийдуть нічні заморозки, які супроводжуватимуться температурою -7°С.

Холодно буде і у листопаді: після 10 числа будуть опади у вигляді дощу, а у середині місяця прогнозують сніг. Температура повітря становитиме від 0 до +3°С.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, якою буде погода в Україні у вересні.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ