Оголений ведучий на Полтавському ТБ

Підвищують рейтинги: ведучі полтавського ТБ ведуть прогноз погоди з оголеним торсом – відео

PTV / YouTube

Ведучих уже впізнають на вулицях по всій Україні

Ведучі полтавського телеканалу poltavske.tv ведуть прогноз погоди без одягу. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на YouTube каналу.

У прямий ефір виходять чоловіки із повністю оголеним торсом. Зазначається, що, використовуючи такий механізм, телеканал очікує залучити до перегляду прогнозу погоди більшу кількість глядачів. Для цього на PTV проводили кастинг ведучих чоловічої статі й продовжують шукати нові обличчя.

"Було б нечесно, якби погоду вели тільки дівчата, погодьтеся? Тому ми в пошуках ідеального кандидата на роль ведучого прогнозу погоди на PTV. Двоє хлопців уже спробували свої сили. Але ми не зупиняємося і продовжуємо пошуки. А просто зараз дивіться погоду від Олега Кілюшика. Він мріє бути ведучим і готовий на все, щоб радувати вас прогнозом погоди з екранів телевізорів", – йдеться у повідомленні.

Ведучих вже впізнають на вулицях по всій Україні, а отже, цей прогноз погоди дивляться не лише у Полтаві. Це означає, що мета керівництва каналу досягнута. 

"Ведучих впізнають на вулицях, перегляди в YouTube набирають десятки тисяч і вже навіть з'являються віддані фанати, які з нетерпінням чекають нові випуски", - заявили в телекомпанії.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що син ведучої прогнозу погоди у прямому ефірі заліз їй під сукню.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ