Злата Огнєвіч

Оголошено ім'я нової героїні другого сезону шоу "Холостячка"

instagram.com

Жінка стала однією з найбажаніших наречених країни

Жіноча версія найромантичнішого проєкту країни – "Холостячка", оголосила ім'я нової головної героїні, яка шукає кохання. Цього року нею стане співачка та композиторка Злата Огнєвіч. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на офіційну Instagram-сторінку проєкту. 

За серце жінки боротимуться 25 чоловіків, однак обере вона лише одного.

"Я йду на "Холостячку", щоб зустріти чоловіка своєї мрії", – розповідає співачка.

Головною причиною, через яку Злата Огнєвіч взяла участь у проєкті – складність створити стосунки, поєднуючи їх із кар'єрою. Вже понад рік співачка не перебуває у романтичних стосунках, тож йде на шоу, щоб у неї з' явилися щасливі стосунки. 

Злата стала однією з найбажаніших наречених країни.

"Після грандіозного фіналу першого сезону чимало успішних жінок виявили бажання прийти до нас, щоб спробувати створити стосунки, які з різних причин ще не склалися в їхньому житті. За кілька останніх місяців ми зустрілися майже з усіма найбажанішими нареченими України! І раді оголосити нашу нову "Холостячку", – поділилася режисерка романтичних реаліті Анна Калина. 

Другий сезон шоу з'явиться на екранах вже восени. Вперше адаптація з'явилася на екранах восени 2020 року. На відміну від "Холостяка", вона полягає у тому, щоб чоловіки змагалися за серце однієї жінки. У першому сезоні нею стала акторка Ксенія Мішина, яка знайшла своє кохання в обличчі гумориста та автора студії "95 Квартал" – Олександра Еллерта.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що відомого українського ведучого розкритикували за участь у російському телешоу.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше