NASA

NASA відкриває програму для талановитих українських школярів

Shutterstock

Учасники програми зможуть побачити запуск ракети Falcon 9 на мисі Канаверал

Українські школярі можуть взяти участь у програмі від Національного космічного агентства NASA. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на прес-службу Міністерства освіти України. 

У талановитих учнів 5-11 класів з'явилася можливість стати членами програми Місії 16 Міжнародної космічної станції. Учасники зможуть особисто побачити запуск ракети Falcon 9 на мисі Канаверал. Разом із цим, їхні наукові роботи відправлять на МКС. 

"Вперше весь світ дізнається про наймолодших українських науковців. Наукові експерименти наших школярів відтепер зможуть потрапити на Міжнародну космічну станцію на орбіті Землі", – зазначив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Зазначається, що з учнями знання від американських експертів здобуватимуть їхні вчителі. Разом вони працюватимуть у мінілабораторіях де втілюватимуть ідеї для космічних досліджень на орбіті планети.

Цього року Україна стане дебютантом в американській програмі з розвитку наукової та STEM-освіти. Організатором став Національний центр освіти наук про Землю та космос США (NCESSE), а також Інститут космічної освіти ім. Артура Кларка (Arthur C. Clarke Institute for Space Education) за підтримки NASA.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що марсохід Perseverance узяв перші зразки ґрунту з поверхні Марсу.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ