Жінки Афганістану протестують проти обмежень талібанців

"Наш традиційний одяг – це не вбрання дементорів": жінки Афганістану протестують проти обмежень Талібів – фото

Sana Safi / Twitter

Ісламістське угруповання "Талібан", яке у 2021 році захопило Афганістан та почало володарювати на території цієї держави, вже вкотре обмежило права жінок, що мешкають у цій країні.

Талібанці змушують студенток носити виключно мусульманське вбрання та максимально ховати своє обличчя. Але, такі правила задовільнили не всіх. "Дивогляд" із посиланням на CNN повідомляє, що значна кількість жінок виступили з протестом на такі нововведення.
 
На противагу учасникам "Талібану" афганки продовжують наряджатися у своє улюблення вбрання та роблять це відкрито. Жінки одягають свої найяскравіші національні сукні, фотографуються та викладають світлини у соціальні мережі.
 

Так, можна побачити, що радниця з питань праці Великої Британії Пеймана Асад також долучилася до цієї акції. У своєму дописі вона зазначила, що "традиційний одяг Афганістану – це не вбрання дементорів, які носять жінки "Талібану".

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що таліби вбили жінку через те, що вона вийшла на вулицю без паранджі.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ