Анджеліна Джолі

Анджеліна Джолі створила свій власний акаунт в Instagram – які дописи у ньому будуть

Shutterstock

На сторінці акторки вже є перший допис

Всесвітньовідома акторка Голлівуду 46-річна Анджеліна Джолі стала новим користувачем Instagram і навіть оприлюднила на своїй сторінці перши допис. Про це повідомляє "Дивогляд".

Знаменитість зазначила, що на своєму акаунті вона вислвітлюватиме події в Афганістані. Свою першу публікацію вона присвятила листу, який написала дівчинка-підліток з цього регіону та розповіла, що їм насправді доводиться переживати.

У листі можна побачити, що місцеві жителі та гості регіону дуже налякані приходом членів ісламістського руху "Талібан". Як розповіла дівчинка, "всі їхні мрії пішли в минуле, коли прийшли вони" і так, як вони жили раніше вже не буде.

Акторка не змогла пройти повз цієї події. Вона також поділилася своїми згадками, пов'язаними з Афганістаном:

"Я була на кордоні з Афганістаном за два тижні до 11 вересня, де я зустріла афганських біженців, які втекли від талібів. Це було двадцять років тому. Сумно спостерігати, як афганці знову змушені покинути свої будинки через страх і невпевненість, що охопила їхню країну. Витратити так багато часу і грошей, пролити кров і втратити життя лише заради цього – це майже неможливо зрозуміти", – заявила Джолі.

Разом із цим Джолі не збирається залишатися поза цією справою і усіма силами допомагатиме:

"Як і інші віддані справі, я не відвернуся. Буду продовжувати шукати способи допомогти. І я сподіваюся, ви приєднаєтеся до мене", – підсумувала Джолі.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, хто із зірок найбільше заробляє в Instagram.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше