Надійний захист від дощу: як обрати якісну парасольку – поради

Парасолька є невід'ємним аксесуаром у дощову погоду. Вона часто стає в нагоді саме восени, у сезон дощів. Сьогодні на ринку можна побачити безліч різноманітних варіантів парасольки, тож коли стає вибір між кількома, обрати один дуже важко.

Щоб трохи полегшити вам цей процес "Дивогляд" зібрав кілька порад, які допоможуть вам не помилитися у виборі даного аксесуару. 

Механізм

Перше питання, яке вам поставлять продавці парасольок, буде присвячено саме механізму цієї речі. Усього їх налічується три: 

  • механічні – функціонують в ручному режимі;
  • напівавтоматичні – розкладаються кнопкою, а ось складаються вручну;
  • автоматичні – працює тільки за допомогою кнопки. Вам не варто прикладати додаткових зусиль, щоб скласти цю річ.

Найчастіше люди надають перевагу саме напівавтоматичним парасолькам, оскільки з цим механізмом майже ніколи не буває проблем. 

Конструкція

Існує дві конструкції парасольок: тростина та складна.

  • Парасолька-тростина є дуже великою за розмірами, тож просто покласти її в сумку не вийде. Разом із цим, цей вид парасольок є найбільш надійним серед усіх інших і слугуватиме вам не один десяток років;
  • Складна парасолька – компактний варіант, який представлено у кількох розмірах. Ви з легкістю зможете покласти її у сумку і скористатися за необхідності.

Матеріал куполу

Матеріал, з якого зроблено купол парасольки є дуже важливим пунктом. Найпоширенішими серед них є нейлон, поліестер та епонж.

  • Нейлон вважається найменш якісним, але незважаючи на це на ринку найбільше парасольок, створених саме з нього;
  • Парасольки з поліестеру на перший погляд здаються дуже ненадійними, але насправді ж вони є якіснішими за нейлонові. Приємною відмінністю поліестеру є його водовідштовхуваність. Саме тому парасольки, створені з цього матеріалу, висохають за лічені секунди;
  • Найкращим серед усіх вважаються парасольки, купол яких зроблено з епонжу. Це у прямому сенсі непромокаючий матеріал, який не деформується та не вигинається. Під такою парасолькою ви можете бути впевненими, що залишитеся сухими навіть у найсильнішу зливу.

А якою парасолькою користуєтесь ви?

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше