зорепад

Де спостерігати зорепад Тауриди і як правильно загадувати бажання, щоб воно здійснилося

pinterest.com

У вівторок, 7 вересня, розпочався період найпопулярнішого осіннього зорепаду, що має назву Тауриди. Він триватиме три місяці і завершиться 10 грудня.

"Дивогляд" вирішив розповісти вам, де краще спостерігати за цим космічним явищем та як правильно загадувати свої бажання. 

Зорепад (або, як його називають інакше, метеорний потік) являє собою сукупність метеорів, які утворюються шляхом вторгнення в атмосферу Землі великої кількості космічних тіл.

Астрономи розповідають, що спостерігати за Тауридами краще за все за містом або у місці, де немає зайвої ілюмінації. Найкращим часом для цього вважають момент, коли сузір'я Тільця досягає своєї максимально високої точки над горизонтом. Зазвичай, це відбувається вже після опівночі.

Тауриди складаються з двох гілок – Південних і Північних. Цього року найкраще спостерігатимуться саме Південні Тауриди. Свого максимально високого положення вони досягнуть в ніч з 5 на 6 листопада.

У народі є традиція загадувати найзаповітніше бажання під час метеорного потоку. Але треба вміти правильно це робити. 

Перш за все, треба зберігати віру у те, що це бажання здійсниться. Інакше ви не отримаєте бажаного.

Уважно вдивляйтеся в небо і сконцентруйтеся саме на цій думці. Направте на неї усю свою енергію та подумайте над тим, як вона здійснюється. 

Переконайтеся, що ваше обличчя дивиться на схід, а після відшукайте зірку, що падає, та тихо проговоріть своє бажання. 

Коли процедура буде виконана – підійдіть до найближчого дерева та тричі постукайте по ньому. Так ви завершите ритуал і закріпите своє бажання.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що учені вловили невідомі сигнали з космосу.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ