Тестування двигуна другого ступеню українсько-американської ракети Alpha

"Політ було перервано навмисно": у Firefly пояснили причину вибуху ракети Alpha

Facebook / Firefly Aerospace

Фахівці зазначають, що ракета цілком вдало відірвалась від землі, досягла надзвукової швидкості і при цьому змогла витримати максимальний тиск

Українсько-американська компанія Firefly Aerospace, яка займалася виробництвом ракети Alpha, пояснила причину її вибуху, а також розповіла, чому вважає цей тестовий політ вдалим. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на офіційний сайт компанії. 

Розробники заявили, що вибух Alpha не спричинив ніяких пошкоджень, оскільки він перебував під контролем. Більш того, цим інцидентом вони остаточно переконалися, що двигуни були запущені цілком успішно. 

"Ракета не вибухнула самовільно, її політ був навмисно перерваний з центру управління Space Launch Delta 30 через аномалію", – йдеться у тексті заяви.

Фахівці зазначають, що ракета вдало відірвалась від землі, досягла надзвукової швидкості і при цьому змогла витримати максимальний тиск. 

"Важливо, що це був тестовий політ, основне завдання якого – зібрати дані про подальші запуски. На етапі створення першого льотного зразка ракети-носія тестують кожен ступінь окремо. Тестовий політ – це, власне, інтеграція всієї ракети", – пояснили у Firefly.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що україно-американська ракета Alpha вперше вирушила у космос.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ