Saints Row: The Third Remastered

Геймерам безкоштовно віддають оновлений Saints Row і ще одну гру – як їх завантажити (скріншоти та трейлери)

Epic Games Store

Ми розповіли, коли завершиться акція

Онлайн-сервіс цифрової дистрибуції Epic Games Store почав чергову безкоштовну роздачу ігор. Цього разу можна абсолютно безкоштовно отримати Saints Row: The Third Remastered і Automachef. Про це повідомляє "Дивогляд".

Saints Row: The Third Remastered є оновленою версією екшену від третьої особи, де присутні рольові елементи.

"Стілпорт, оригінальне місто гріхів, що погрузло у сексі, наркотиках і перестрілках, ніколи не виглядало краще. Керуйте Святими третьої вулиці, що знаходяться на піку своєї влади. Це ваше місто. Це ваші правила", – йдеться в описі до гри.

Окрім цього, геймерам пропонують безкоштовно зіграти у головоломку Automachef, де можна "облаштовувати кухні, програмувати машини і втілювати в життя свої геніальні задуми".

"Кухні майбутнього розробляються вже сьогодні!", – йдеться в описі до гри.

Роздача почалася у четверг, 26 серпня, о 18:00, а завершиться 2 вересня, тобто через тиждень.

Щоб їх завантажити, вам треба лише зареєструватися в Epic Games Store, завантажити додаток на ПК, а потім додати гру в "Бібліотеку". Saints Row: The Third Remastered знаходиться тут, а Automachef – тут. Приємного геймінгу!

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ