Астронавт

Подвійна "подорож": астронавтам треба брати у космос "магічні" гриби – вчений

Shutterstock

Фахівець вважає, що галюциногенні гриби допоможуть астронавтам боротися зі стресом

За словами американського міколога Мола Стемеца, який співпрацює з NASA в проектах зі створення родючого грунту на інших планетах, астронавти під час космічних експедицій можуть боротися з почуттям самотності та "заряджатися" позитивом завдяки галюциногенним грибам. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Neoscope.

На думку Стемеца, застосування псилоцибінових грибів слід дозволити  поряд з іншими психологічними техніками. На його думку, вони допоможуть астронавтам адекватно сприймати ізоляцію, коли вони будуть на інших планетах.

Психоделічні гриби
Психоделічні гриби
Фото: PIXABAY/VICTOR TANGERMANN

Окрім цього, науковець розробляє "астромікологічний проєкт", запущений спільно з NASA. Стемец та інші фахівці досліджують можливості використання грибів для створення середовища, яке буде підтримувати життя у космосі. Завдяки цьому вони хочуть тераформувати (змінити кліматичні умови) планети у майбутньому.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що вчені знайшли на Місяці місце, де може бути прихована вода.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ