Людина дивиться телевізор

Перемішані всесвіти Marvel, небезпечні розслідування та шалені студенти: серіальні новинки серпня 2021

Shutterstock

Останній місяць літа обіцяє бути спекотним. Висока температура, гуляти у яку просто неможливо.

"Дивогляд" ділиться із вами підбіркою нових серіалів серпня із якими ви можете весело та цікаво перечекати спеку вдома.

"Готувати з Періс" (Netflix)

Дата виходу: 4 серпня

Сюжет: Ведуча кулінарного шоу щоразу запрошує до своєї передачі відомих особистостей із якими весело проводить час. Гучні імена селебріті приносять шоу не маленьки перегляди та піднімають рейтинги.

"Містер Корман" (Apple TV+)

Дата виходу: 5 серпня

Сюжет: Викладач однієї зі шкіл у Каліфорнії пожалкував про вибір своєї професії і хочу піти з неї. Чи вдасться йому переконати себе у зворотному та залишитися у професії?

"Не випадковість" (Netflix)

Дата виходу: 6 серпня

Сюжет: Чоловік, в результаті автомобільної катастрофи в Тель-Авіві, втрачає свою дружину та поринає у себе. Однак, бажання з'ясувати причини цієї катастрофи приводить його у США.

"Що, якби..?" (Marvel)

Дата виходу: 11 серпня

Сюжет: Цей анімаційний серіал виготовлявся у співробітництві кіновсесвітів Marvel та Disney+. Він розповість про улюблених супергероїв, однак відобразить їх зовсім по-іншому, перемішавши світи та сюжети.

"Голова" (Netflix)

Дата виходу: 20 серпня

Сюжет: Професорка університету несподівано призначається завідувачкою кафедри, із якою завжди виникають якість проблеми. Відтепер, відповідальність та боротьба з безладом перекладається на її плечі. Чи впорається вона?

"Правду кажучи" (Apple TV+)

Дата виходу: 21 серпня

Сюжет: Дівчина Поппі є ведучою популярного подкасту про таємні вбивства. Щоразу вона розкриває справу одна за одною, однак чи не обернеться їй це жахливими наслідками?

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у мережі з'явився тизер до нового фільму про Джеймса Бонда.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ