Михайло Романчук і Марина Бех-Романчук

"Мій герой": Марина Бех-Романчук на Олімпіаді емоційно вболівала за свого чоловіка – відео

marynabekh / Instagram

Незабаром у Михайла буде можливість здобути золоту медаль

У мережі з'явилося відео з українською легкоатлеткою Мариною Бех-Романчук, яка на Олімпіаді емоційно вболівала на трибунах за свого чоловіка – українського плавця Михайла Романчука. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на YouTube-канал "Суспільне Спорт".

Судячи з кадрів, Марина була засмучена бронзовою медаллю свого чоловіка, бо вболівальники чекали від нього першого місця на змаганнях. Втім, у Михайла є можливість здобути золоту медаль у неділю, 1 серпня, у запливі на 1,5 км, який є його коронною дистанцією.

"Мій бронзовий медаліст Олімпіади! Ти мій герой! Я так пишаюся тобою! І я знаю, що ще більше та краще тільки попереду! Я завжди з тобою. Кохаю безмежно", – написала Марина у своєму Instagram.

Зазначимо, що сама Бех-Романчук почне виступати у Токіо 3 серпня, у вівторок. Вона буде стрибати у довжину.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що українець Михайло Романчук виграв бронзову медаль у запливі на 800 метрів вільним стилем на Іграх-2020 у Токіо.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ