Death Stranding

"Ваша місія – дати надію людству": що з'явиться у режисерській версії Death Stranding – трейлер і подробиці

store.playstation.com

Геймерів очікує режим перегонів, новий сюжет та інші доповнення

У ніч на 9 липня компанія Sony провела онлайн-презентацію за назвою State of Play, на якій поділилася подробицями режисерської версії Death Stranding. Вона з'явиться на PlayStation 5 24 вересня, а ті, що вже володіють грою, зможуть її оновити за $10. Про це повідомляє "Дивогляд".

"В майбутньому таємнича подія, відома як смерть на березі, відкрила двері між живими і мертвими, що призвело до появи істот з потойбічного життя, що блукають по занедбаному  світу. Граючи за Сема Бріджеса, ваша місія – дати надію людству, об'єднавши останніх людей, що вижили, в зруйнованій Америці. Чи зможете ви об'єднати зруйнований світ, крок за кроком?", – сказано в описі до гри.

Що з'явиться у новій версії гри:

  • проєкт поліпшений для PlayStation 5 завдяки прискореним завантаженням, підтримці HDR і ультрашироким моніторам, 3D-звуку, підтримці функцій контролера DualSense і двом графічним режимам: "Якість" з картинкою в нативних 4К і "Продуктивність" з 60 FPS
  • сюжетну гілку доповнили новими історіями, завданнями та локаціями
  • геймерам пропонують нову зброю (наприклад, турелі), транспорт і обладнання (новий екзоскелет, робот-помічник тощо)
  • режим перегонів Fragile Circuit з багатьма різноманітними трасами
  • новий інтерфейс і онлайн-функції

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що, на думку вчених, відеоігри покращують здоров'я.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ