Воронка у Мексиці

"Вона буде рости": у Мексиці з'явилася величезна діра у землі – фото й відео

MetrópoliMx / Twitter

Дивовижне явище загрожує будинку місцевих жителів

У штаті Пуебла (Мексика) помітили величезну воронку, діаметр якої 100 м, а глибина – 20 м. Вона утворилася у суботу, 29 травня, і росте у розмірах щодня. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

У місцевій владі стверджують, що провал у ґрунті спровокував геологічний розлом, але цю думку не поділяють активісти. За їх словами, діра виникла через те, що у країні надмірно використовують водоносні горизонти.

Поряд з воронкою живе сімейство Санчес, члени якого розповіли, що почули гучний вибух, який їм нагадав удар блискавки. Однак, коли вони вийшли на двір, то побачили гігантську дірку з водою всередині.

Наразі ця воронка загрожує цій родині. Якщо вона продовжить збільшуватися – в ямі опиниться будинок Санчесів. Наразі відсутні будь-які прогнози від спеціалістів щодо того, коли зростання діри зупиниться.

"Провал ростиме до тих пір, поки природа не вирішить, що пора зупинитися. Коли вода перестане тиснути", – стверджує губернатор штату Мігель Барбоса.

Не дивлячись на потенційну небезпеку цієї воронки, користувачі мережі вже створили меми щодо цього явища, а також розмістили відео з розширенням діри:

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що подружжя знайшло під своїм будинком величезну печеру.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ