Counter-Strike: Global Offensive

В Україні відбудеться чемпіонат із Counter-Strike для людей з особливими потребами

Shutterstock

Переможці отримають цікаві та корисні призи

Компанія WePlay Esports, яка займається організацією і всебічним висвітленням кіберспортівних змагань, у співробітництві із Федерацією кіберспорту України (UESF) оголосили про проведення турніру з комп'ютерної гри Counter-Strike: Global Offensive, у якому візьмуть участь люди з особливими потребами. Про це повідомляє "Дивогляд".

Учасниками чемпіонату, що має назву WeCan, стануть українці, що належать до 1, 2, або 3 групи інвалідності. Суперники гравця також будуть підібрані відповідно до цих груп.

"Участь у WeCan дасть людям з особливими потребами стимул до подальшого розвитку і можливість завести нових друзів, комунікувати, обмінюватися досвідом і бути частиною великої кіберспортивної сім'ї", – зазначає Іван Данішевський – голова правління Федерації кіберспорту України.

Щоб стати учасником турніру необхідно подати електронну заявку до 3 червня включно. Сам захід відбуватиметься онлайн з 7 по 13 червня.

Переможці отримають цікаві та корисні призи, серед яких будуть ігрові гарнітури, клавіатури та мишки.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Європейське космічне агентство приймає в астронавти людей з інвалідністю.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ