Компанія людей п'є пиво

У Великій Британії закликають людей випити не менше 70 літрів пива, щоб врятувати паби

Shutterstock

Активісти створили плакат із закликом "виконати свій обов'язок"

Кожний відвідувач пабів у Великій Британії має придбати 124 пінти (приблизно 58 літрів) пива чи 122 келиха вина, якщо хоче допомогти в компенсації збитків у розмірі £25,66 млрд. Саме така сума була втрачена галуззю внаслідок пандемії. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Mirror.

На думку фінансових експертів з Company Debt, кожний дорослий британець (їх загальна кількість – 52 млн) має випити як мінімум 70 літрів пива для відновлення бізнесу. Якщо британець не вживає алкоголь, то йому пропонують замовити 976 пакетів чіпсів або 40 гарячих страв, щоб врятувати 40 тис закладів.

Вже в понеділок, 17 травня, у Великій Британії вперше за 5-місячний термін відкриються паби без веранд. Серед орендодавців є надія, що люди сумували за посиденьками в барі, а тому ті можуть почати вживати багато напоїв і їжі. Активісти навіть створили плакат із закликом "виконати свій обов'язок" і витратити хоча б £382 (близько 15 тис грн) у 2021-му в пабах.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що п'яний вчитель пив алкоголь зі школярами та водив їх у стриптиз-клуб.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ