Морське дно

Студенти створили робота, який очищує океан від сміття

Shutterstock

Вага пристрою становить 27 кг

Команда студентів Техаського університету міста Корпус-Крісті представили свою нову розробку – робот, який прибирає сміття у океані. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Kris 6 News.
 
Нова технологія отримала назву A.D.D.R.A.R. Його було створено за 400 годин з матеріалів, загальна вартість яких становить $420. 
 
Вага пристрою 27 кг. За раз він може зібрати близько 9 кг сміття, у тому числі й пляшки та пластик. Для ідентифікації непотрібного у воді об'єкта у робота було встановлено систему камер та GPS, які можуть працювати автоматично, або шляхом керування. 
 
Максимальна швидкість, із якою може рухатися пристрій, становить 5,6 км/годину. Він може поринати у будь-яку водойму, річку, озеро, море або океан з метою його очищення від сторонніх предметів.

"Оскільки наш університет оточений водою, ми хотіли створити проєкт, який обслуговував би довкілля – воду, з якою ми щодня взаємодіємо", – заявив керівник проєкту Грег МакКан.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що італійці розробити унікального робота, який думає вголос.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ