Єлизавета Ястремська

Міс Україна-2020 показала свою відверту сукню для міжнародного конкурсу – фото

__lizaelza__ / Instagram

Усі елементи, з яких складається вбрання, мають своє значення

Переможниця конкурсу "Міс Україна" у 2020 році – 27-річна Єлизавета Ястремська незабаром представлятиме нашу державу на міжнародному конкурсі краси "Міс Всесвіт". У своєму профілі в Instagram дівчина поділилася фотографією, на якій показала свою відверту сукню для виступу на конкурсі. Про це повідомляє "Дивогляд". 

"Міс Всесвіт-2020" відбудеться 16 травня у Маямі. Усього у конкурсі візьмуть участь представниці 75 країн світу. Підготовка до конкурсу розпочинається у четвер, 6 травня, тож, українська модель вже вирушила до місця призначення. 

"Цей день настав! Я лечу на "Міс Всесвіт" в Маямі, США. Попереду 10 днів підготовки до найбільш престижного конкурсу краси у світі разом з учасницями з 74 країн", – зазначила дівчина. 

Для свого виступу Єлизавета обрала чорно-білу сукню "Душа-Витинанка" з металевим віддзеркаленням, дуже глибоким декольте та великими крилами. Відомо, що над створенням вбрання, вага якого становить 7 кг, працювали понад місяць та витратили близько 15 м тканини.

Усі елементи, з яких складається сукня, були підібрані не просто так. Білий колір символізує чисту душу людини, а дзеркальний блиск є її відображенням.

"Життя інколи залишає дірочки в душах людей, але Бог складає з них прекрасний гармонійний малюнок, що відображає внутрішню красу людини, її духовність. Душа світла, чиста, що і символізує білий колір костюма. Дзеркальний блиск відображає внутрішній світ людини", – розповіла Ястремська. 

А нещодавно була висока ймовірність того, що Єлизавета так і не потрапить на конкурс "Міс Всесвіт", оскільки їй відмовили у видачі візи. Причина полягає у тому, що місті, де проходить конкурс, проживає рідна сестра моделі, яка одружилася із американцем.

Если вы устали от серьезных новостей и хочется немного расслабиться, подписывайтесь на наш канал в Telegram. Дивогляд 5.UA - здесь может быть страшно, но весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше