Меган Маркл написала книгу

Меган Маркл написала дитячу книгу – фото

BBC

Історія розповість про стосунки батька і сина

Меган, герцогиня Сассекська, написала дитячу книгу, яка розповість про стосунки батька і сина. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на BBC.

Книга під назвою "Лавка", що призначена для дітей віком від 3 до 7 років, вийде у друкованому варіанті вже 8 червня. 

Перші рядки розповіді з'явилися через місяць, після народження її сина – Арчі, а над її продовженням вона працювала упродовж наступних років. 
" Усе почалося з вірша, який я написала для свого чоловіка на День батька, через місяць після народження Арчі. Цей вірш став справжньою історією", – розповідає Меган Маркл.

Окрему увагу варто приділити ілюстраціям, які супроводжують текст. Над їхнім створенням працював художник Крістіан Робінсон. Сама герцогиня також продумувала, якими мають бути зображення та зазначила, що дуже задоволена результатом.

"Красиві й неземні акварельні ілюстрації, що показують теплоту, радість і комфорт стосунків між батьками та синами з усіх верств суспільства", – прокоментувала Маркл.

Герцогиня Сассекська сподівається, що книга знайде відгук у кожній родині, яка придбає її. Вона вже познайомила із цією історією свого маленького сина та з нетерпінням чекає, коли зможе прочитати її своєму другому малюку, який незабаром з'явиться на світ

Меган Маркл написала книгу
Меган Маркл написала книгу
Фото: BBC

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше