Бджола

Якою буде погода на Великодні свята в Україні – синоптики

Shutterstock

У Великдень тепло переможе холод

Вже в неділю, 2 травня, українці будуть святкувати Великдень. З цього приводу фахівці надали прогноз погоди на найближчий час. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на sinoptik.

У суботу, 1 травня, буде хмарна погода. На стовпчиках термометрів очікують від +15° до +18°. На східних і південних територіях – до +21°, у високогір'ї Карпат – від +6° до +12°, де інколи будуть дощі.

У західних областях в суботу вночі буде від +8° до +12°, а вдень – до +19°. Для Львівської, Івано-Франківської та Чернівецької областей синоптики прогнозують дощі та грозу.

Великодня неділя буде хмарною з проясненнями, посеред дня може бути дощ. У Великодню ніч синоптики прогнозують від +5° до +9 градусів в центральних, північних та східних регіонах, на західних та південних – до +13°, а також можуть бути грози.

Весна
Весна
Фото: Shutterstock

У Великдень в Україні тепло переможе холод. Температура повітря буде від +18° до +21°, у Закарпатті – до +23°, у високогір'ях Карпат – +15°, де місцями будуть дощі та грози. На свято найвища температура очікується в Кіровоградській області – +23°, а ось найнижча в Чернігівській – +17°.

У понеділок, 3 травня, почнеться Великодній тиждень. Фахівці прогнозують на східних територіях вище +20°, а ось на інших територіях буде холодніше – від +15° до +18°.

Загалом у травні очікують нестійку погоду з короткочасними похолоданнями, вітром, сильними дощами та значними температурними перепадами. Початок нового тижня буде холодним – від +14 до +16 градусів. Вдень буде хмарна погода, а також можливі дощі та сильний вітер.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, скільки відпочиватимуть українці у травні.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ