Яна Зінкевич - лялька Barbie

Дитяча мрія: Яна Зінкевич стала моделлю для ляльки Barbie

Facebook / Яна Зінкевич

"Колись, малечею, я мріяла про нову ляльку Barbie, а тепер стала нею"

Українська волонтерка, депутка Верховної Ради Яна Зінкевич стала моделлю для легендарної ляльки Барбі. Про це сама Зінкевич розповіла на своїй сторінці у Facebook, передає "Дивогляд".

Ляльку із Яною Зінкевич створила майстриня із Одеси Анастасія Недолуженко в рамках виставкового проекту і конкурсу майстрів “Barbie Пані України”.

“Це справжня дитяча мрія! Відчуття фантастичні! Колись, малечею, я мріяла про нову ляльку Barbie, а тепер стала нею”, - поділилася своїми емоціями медик-доброволець, яка після жахливої ДТП має інвалідність і пересувається на візку.

“Це можливість для українських діток через цікаву гру вивчати історії найвідоміших жінок нашої держави. Просто неймовірно бути поруч в рейтингу з Княгинею Ольгою, Лесею Українкою та іншими неймовірними українками!”, - написала Яна.

“Хлопчики та дівчатка повинні змалечку розуміти, що справжні цінності - це перш за все рівність, взаємопідтримка, право на недискримінацію та можливість обирати будь-яку професію, що відповідає твоєму справжньому покликанню. Діти мають рости з переконанням, що мрії досяжні. Головне проявити наполегливість і працювати на повну, долаючи різноманітні стереотипи та ламаючи всілякі упередження”, - підкреслила волонтерка.

Окрім ляльки Яни Зінкевич у виставці беруть участь ще 35 витворів майстринь, які уособлюють відомих і видатних українських жінок з різних історичних періодів.

Нагадаємо, раніе "Дивогляд" розповідав про українську олімпійську чемпіонку 2008 року Ольгу Харлан, яка отримала персональну копію ляльки Барбі від американської компанії Mattel.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ