Принц Чарльз

Принц Чарльз вшанував пам'ять померлого принца Філіпа

24smi.org

Син королеви Великої Британії Єлизавети ІІ та принца Філіпа – 72-річний принц Чарльз, дуже важко приймає смерть свого батька, який пішов з життя 9 квітня.  

З огляду на це принц Уельський вирішив поділитися роликом з архівними знімками герцога Единбурзького, щоб вкотре вшанувати пам'ять свого батька. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на офіційний Instagram Кларенс-хаусу.

На відео представлена добірка фотографій герцога з різних років його життя.

Публікація супроводжується текстом, у якому йдеться про те, що принц Філіп протягом усіх років був вірним не лише своїй родині, але й усій країні. Він співпрацював із 992 різними організаціями, які спеціалізувалися на розвитку науки, спорту, освіти й захисті довкілля.

"Мій батько, я думаю, останні 70 років, подарував найвизначнішу, віддану службу королеві, моїй родині та країні, а також всій Співдружності. Мій дорогий тато був дуже особливою людиною", – зазначено у пості.

ЖИТТЯ І СМЕРТЬ ПРИНЦА ФІЛІПА: ЩО ПРО ЦЕ ВІДОМО

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ