"Причинна"

Оприлюднили саундтрек до короткометражного фільму "Причинна" – аудіо

cinema.in.ua

Композиція увійде до складу п’ятого альбому гурту "Shopping Hour"

У мережу виклали саундтрек до короткометражного анімаційного фільму "Причинна", знятого за мотивами балади Тараса Шевченка. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Нове українське кіно.

Створенням композиції під назвою "Time To Forget" займався українсько-сербський етно-лаунж гурт Shopping Hour. Музику створила Тетяна Шамшетдінова, а текст – Таня Ша у співавторстві з Анною Пал.

Пісня увійде до складу п’ятого альбому гурту "Shopping Hour", що має назву "Закохані".

"Причинна" – це короткометражна картина, сюжет якої розповідає історію закоханих, яких розлучила війна. Молода дівчина не може витримати розлуки із коханим. Через це вона втрачає розум та гине. Коли чоловік повертається додому та дізнається про загибель коханої – розбивається.

Стрічку було створено кінокомпанією "Магіка-фільм" за підтримки Держкіно України. "Причинну" було визнано однією з переможців Восьмого конкурсного відбору Держкіно, в результаті чого фільм отримав 100% державне фінансування. Його розмір становив 4,3 млн грн.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що в Україні вперше з'явився кліп, створений штучним інтелектом.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ