Брати Клички і Сильвестр Сталлоне

Сталлоне зніме фільм про братів Кличків

klitschko-brothers.com

Голлівудська зірка давно товаришує з українськими боксерами

Легендарний голлівудський актор Сильвестр Сталлоне вирішив зняти фільм про не менш легендарних спортсменів — українських боксерів Володимира і Віталія Кличків. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на сайт Klitschko Brothers.

Сталлоне, який товаришує із Кличками, виступить і режисером, і сценаристомфільму Брати-легенди". Зйомки планують розпочати восени 2021 року, а у прокат картина має вийти у квітні 2022 року.

Це буде вже не перша спільна для Сильвестра Сталлоне і українських боксерів. У 2012 році актор і брати Клички втрьох спродюсували мюзикл "Роккі". Тоді Віталій з Володимиром розробляли боксерські елементи шоу.

Окрім цього, голлівудський актор ніколи не приховував, що є прихильником цих знаменитих українців. Він кілька разів підтримував Володимира під час боїв на ринзі.

Нагадаємо, у 2011 році Володимир і Віталій Клички стали героями документального фільму "Кличко" режисера Себастіана Денхардта.

Окрім того, Володимира Кличка можна було помітити у кількох відомих фільмах, таких як "11 друзів Оушена", "Красунчик", "Красунчик 2", "Кров’ю і потом: анаболіки", "Відданість", "Здолати себе".

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ