Кіно

Що подивитися на карантині: серіальні новинки квітня 2021

Shutterstock

Тепер ви знаєте чим зайняти себе під час локдауну

Квітень – це місяць, коли погода на вулиці стає теплішою і з'являється бажання проводити якомога більше часу на прогулянках. Однак, у добу коронавірусу, це стає все більш небезпечним.

Щоб не залишити вам шансів на сум та нудьгу – "Дивогляд" підготував підбірку нових серіалів квітня. Обіцяємо, ви залишитеся задоволеними від перегляду. 

Історії одягу (Netflix)

Жанр: документальний серіал

Дата виходу: 1 квітня

Напевно, у кожного є така річ, яка постійно нагадує про якийсь важливий момент життя. Головна героїня відеокартини – журналістка Емілі Співак, у своїй книжці Worn Stories зібрала шістдесят коротких історій людей про їх стосунки із одягом. 

Кунфу (The CW)

Жанр: бойовик

Дата виходу: 7 квітня

Героїня серіалу, заради того, щоб оволодіти навичками кунфу, кинула коледж і виїхала навчатися в Китай. Відтепер, повернувшись додому, вона захищатиме своїх рідних та друзів за допомогою кулаків.

Неймовірні (HBO)

Жанр: фантастика

Дата прем'єри: 11 квітня

Сериал розповидаэ про суспільство жінок – представниці вікторіанської епохи, яки мають надприродні здібності. Не завдаючи нікому шкоди, вони є ізгоями суспільства. Однак найстрашніше починає відбуватися тоді, коли на "обдарованих" відкривають смертельне полювання. 

Тато, припини бентежити мене (Netflix)

Жанр: ситком

Дата виходу: 11 квітня

Серіал, що засновано на реальних подіях. Більш того, він був створений героями цих подій. Режисер фільму Джеймі Фокс, вирішив у такий спосіб відобразити свої складні стосунки із власної дочкою Корін, яка, до речі, й стала продюсером картини. У фільмі присутня автобіографія героїв у поєднанні з афроамериканським гумором. 

Мейр з Істтауна (HBO)

Жанр: детектив, драма

Дата виходу: 18 квітня

Сюжет серіалу розповідає історію детектива Мейр Шиан, яка повертається у своє рідне місто, де останній раз була ще дитиною. Сьогодні вона приїхала з метою розслідувати жорстоке вбивство. Паралельно із цим жінка усіма силами намагається налагодити стосунки із власною матір'ю та рідною донькою.

Життя в кольорі з Девідом Аттенборо (Netflix, BBC)

Жанр: документальний серіал

Дата виходу: 22 квітня

Головними персонажами цієї картини є тварини. Сюжет покажу глядачам, як тварини бачать цей світ, як розпізнають кольори та використовують зір під час різних видів діяльності (полювання, шлюбні ритуали, спостереження тощо). 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у всесвіті "Ігор престолів" з'явиться ще три серіали.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ