Наполеон Бонапарт і Прасетіджо Утомо

Наполеона Бонапарта посадили до в'язниці за хабар в Індонезії

Antara Photo

"Я краще помру, ніж піддам сумніву честь моєї сім'ї"

Індонезійського генерал-інспектора, якого звуть Наполеон Бонапарт, спіймали на хабарі і відправили до в'язниці. Про це повідомили в Jakarta Globe.

У вердикті Антикорупційного суду Джакарти сказано, що правоохоронця засудили до 4,5 років тюремного ув'язнення за хабар, розмір якого сягає $370 тис США (10,2 млн грн) і $200 тис Сінгапуру (5,5 млн грн).

Ці гроші Наполеон Бонапарт – тезка легендарного французького полководця – отримав від чоловіка, котрий хотів повернутися до країни, де його розшукували за хабарництво. Також до 3,5 років тюремного ув'язнення засуджений інший високопоставлений фігурант справи – бригадний генерал Прасетіджо Утомо.

Сам Бонапарт категорично заперечує всі звинувачення і вважає, що його переслідують. Тепер він планує оскаржити вирок.

"Я краще помру, ніж піддам сумніву честь моєї сім'ї", – заявив він.

Тепер правоохоронні органи видалили ім'я шахрая зі списку розшукуваних Інтерполом. Цікаво, що чоловіки проведуть у в'язниці на один рік більше, ніж запрошували в прокуратурі.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що прем'єр Таїланду напав з антисептиком на журналістів через незручні запитання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ