Їж і худни: 7 секретів стрункої фігури від французьких жінок

На сніданок круасан і гарячий шоколад, а на вечерю смачний десерт під келих вина. Так, французькі красуні люблять смачно поїсти. Проте виникає питання: як в країні з однією із найкалорійніших кухонь в світі їм вдається залишатися стрункими та підтягнутими?

Американка Дженніфер Скотт півроку жила у французькій сім’ї і на власні очі бачила "щоденник харчування" французьких жінок. Секретами їхньої неймовірної фігури та стрункості вона поділилась у своїй книзі "Уроки мадам Шик".  Про це повідомляє інтернет-портал Cosmopolitan.

Або все, або нічого

Французькі жінки із легкістю відмовляються від маленької порції білого морозива, надавши перевагу повноцінному десерту в улюбленому ресторані. Вони не карають себе за це, оскільки впевнені, що у наступні дні "спалять" калорії під час занять спортом. 

жінки, Франція
жінки, Франція
Фото: Shutterstock

Розслабтеся та отримуйте задоволення

Ви чули колись про метод 30-ти секундного пережовування їжі? Так, він справді діє. Поспішаючи, ми не встигаємо насолодитися смаком страви і відповідно не можемо наїстися.

Сніданок
Сніданок
Фото: Shutterstock

Французькі жінки їдять невелики порціями, ретельно пережовують їжу і, для задоволення, доповнювати свою страву красивою презентацією. Вони впевнені, що в такій атмосфері одразу зникає бажання переїдати.

Скажіть перекусам "ні"

Усі французи їдять лише у чітко визначений для цього час. Замовити обід у невідведений для цього час у Франції – прояв некультурності. Відповідно, жителі країни не відволікаються на перекус між основними трапезами. Лише в окремих випадках вони можуть дозволити собі з’їсти йогурт чи свіжі фрукти.

Сухофрукти
Сухофрукти
Фото: Shutterstock

Тільки найкраще

Що таке правильне харчування французи знають з дитинства. Вони не спокушаються на фаст-фуд, а надають перевагу чистій їжі, обмежуючи кількість споживання солодкого, соленого, або жирного. До газованої води, чипсів та сухариків також ставляться байдуже.

жінка, їжа
жінка, їжа
Фото: Shutterstock

Зосередженість

У Франції люди під час трапези приділяють їжі усю свою увагу. Приїхавши до цієї країни ви рідко де зможете побачити когось, хто одночасно їсть і гортає стрічку Інстаграму, або розмовляє по телефону. 

їжа, телефон
їжа, телефон
Фото: Shutterstock

Знайте свою міру

"Поки все не з'їси зі столу не вийдеш!". Цю фразу ми часто чули у дитинстві. Але у французів усе навпаки. Вони можуть замовити багато різноманітних страв, але найчастіше не доїдають їх. Для них важливіше саме скуштувати їжу, а не переїдати нею.

Сніданок
Сніданок
Фото: booking.com

Без обмежень

Французькі жінки не створюють табу на продукти харчування. Вони не відмовляються від жирного чи солодкого, проте й вживають це тільки тоді, коли справді цього хочуть. Вони не знають, як це заїдати стрес, або їсти через нудьгу. Саме тому вони здатні контролювати свою вагу та легко коригують  зміни у фігурі.

Їжа в ресторані
Їжа в ресторані
Фото: Shutterstock

Раніше "Дивогляд" розповідав про 5 харчових звичок, які допоможуть позбавитися зайвої ваги

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтесяна наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

Читайте більше