Новий "Том і Джеррі", третє "Скажене весілля" та інші фільми: що подивитися в кіно з 25 лютого

Цього тижня глядачі зможуть переглянути багато цікавих новинок.

"Том і Джеррі"

У новому фільмі нам пропонують досить незвичне видовище – кіт Том і мишеня Джеррі опиняться у "справжньому" світі. Першого вигнали з будинку, так як він не зміг впоратися з другим.

Вони проживають в Америці і якимось чудом опиняються в одному розкішному готелі. Спочатку Джеррі почав комфортно в ньому жити, але згодом там з'явиться Том і спробує його спіймати. Фільм створили за участю відомих акторів, серед яких згадаємо Хлою Морець. Глядач може її знати по ролям у картинах "Похмурі тіні" та "Піпець".

"Небезпечний елемент"

Цей фільм присвячено великим відкриттям і тому, як вони можуть призвести до поганих наслідків. Сюжет побудовано навколо П'єра та Марії Кюрі, котрі є коханцями, першовідкривачами та справжніми геніями.

"Скажене весілля 3"

Пройшло 4 роки після того, як родина Середюків провела весілля старшої доньки. Тепер настала черга наймолодшого члена сім'ї – Захара.

Його дружиною має стати Рада – дочка циганського барона, тому глядачів точно чекає на екранах справжня екзотика.

"Почесна місія: герої назавжди"

Фільм присвячено відважним пілотам, які брали участь в Другій світовій війні для захисту Великої Британії від нацистів. Глядачам пропонують побачити історію польського пілота Яна Зумбаха, який був в рядах британських ВПС.

"Берлін Александерплац"

Творці картини екранізували відомий роман Альфреда Дебліна. Сюжет розповість про нелегального мігранта із Західної Африки.

Той хоче стати гарною людиною, але обставини змушують його почати діяти в підпільному світі столиці Німеччини.

"Аферистка"

Головна героїня Марла досягла багатьох успіхів в юридичній сфері. Вони нібито турбується про людей, але насправді майстерно їх використовує. Однак, у жінки виникають проблеми з її нової підопічною, яка кардинально змінить хід життя Марли.

"Мавританець"

Нам пропонують побачити реальну історію в'язня Ґуантанамо, який був за ґратами 14 років. Головний герой – Мохаммед ульд Слахі, якого підозрює американська влада у тому, що він вербував терористів у часи терактів 11 вересня 2001 року.

Офіційні звинувачення і можливість судового захисту відсутні, внаслідок чого Мохаммед опиняється у в'язниці. Через 6 років за його свободу починає битися адвокат. Внаслідок вони дізнаються шокуючу правду, а яку – можна дізнатися в кінотеатрі.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що у мережі з'явився трейлер до фільму "Погані дороги" Наталки Ворожбит.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше