Зачіска

Рапунцель по-українськи: 34-річна жінка підкорила інтернет своїм майже двометровим волоссям

Shutterstock

Вона відрощувала свою косу майже 30 років 

34-річна одеситка Олена Кравченко підкорила Instagram своїм волоссям, довжина якого сягає майже два метри. Про це повідомляє Obozrevatel. 

Олена заявляє, що відрощує волосся вже близько 30-ти років та вважає, що воно є основою жіночої краси. Вона також зізнається, що найчастіше "коса" привертає увагу саме чоловіків:

"Більшість чоловіків захоплюються моїм волоссям, просять про зустріч, хочуть приїхати, запрошують мене в свої країни... Зазвичай, я не відповідаю на такі повідомлення, щоб не давати їм надії", – розповідає жінка

Під фотографіями жінки в Instagram залишено чимало коментарів із компліментами та проханням поділитися "фірмовим" рецептом довгого волосся. Кількість її підписників перевищує 50 тисяч. 

Послугами перукаря українка користується вкрай рідко, лише іноді прибираючи посічені кінці. Процес миття голови займає у неї годину, тож робить вона це лише раз на тиждень, а розчісує – двічі на день. 

Серед зачісок жінка надає перевагу високому пучку, оскільки заплетене в такий спосіб волосся завжди виглядає чистим та охайним.

Раніше "Дивогляд" розповідав історію ще однієї українки з волоссям до підлоги, яка щомісяця витрачає близько 3 тисяч гривень на догляд за ними.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ